2015. EUL Aasta parim Treener (Dmitri Kapelin)
2015. EUL Aasta parimad sportlased: Parim naissportlane (Marija Romanjuk)
2015. EUL Aasta parim Juunior (Daniel Zaitsev)
2014. EMV Eesti rekord (Marija Romanjuk) 100 Rinnuli
2014 Eesti rekord (Daniel Zaitsev) 50 Liblikat
2014 EESTI PARIM KLUBI
2013 EUL Aasta parim juunior (Martin Allikvee)
12-15.12.2013 Euroopa Meistrivõistlused (Maria Romanjuk, Martin Allikvee)
2013 Põhjamaade MV. (Daniel Zaitsev) Juunioride rekord 50 ja 100 Liblikat
9-10.11.2013 Kalev Open (Martin Allikvee) Eesti juunioride rekord 100 rinnuli
9-10.11.2013 (Daniel Zaitsev) juunioride rekord 100 Liblikat
25.02.2013 Eesti juunioride rekord 50 ja 100 rinnuli (Maritn Allikvee)
2012 EUL NOORTESARJA II Klubi
29.07.2011 Euroopa Noorte Olümpiafestival (Monika Lipard, Maria Letunova)
28.06.2011 Uus Noorte rekord 200 Kompleksi (Maria Romanjuk)
2011 NOORTESARJA PARI KLUBI
2010 Aasta Noorujuja (Maria Romanjuk)
2010 EUL NOORTESARJA PARIM KLUBI
2009 EUL NOORTESARJA PARIM KLUBI
27.10.2009 (Andei Motasnjov) Eesti Juunioride rekord 1500 vabalt
2008 NOORTESARJA PARIM KLUBI
11.04.2008 (Andrei Motasnjov) 400 Vabalt Eesti Juunioride rekord
01.12.2008 Eesti rekord 800 Vabalt (Andrei Motasnjov)
2007 EUL NOORTESARJA PARIM KLUBI
13.Aprill.2007 Poiste Tipptulemus 200 Selili (Maksim Mirt)
2005 (Anastasija Steinmiller) 200 liblikat Eesti rekord
2005 (Aleksander Baldin) 200 Rinnuli Eesti rekord,
2005 (Anastasija Steinmiller) Eesti Juunioride rekord 200 kompleksi
2005 Maailma Karikas (J. Petrova) -4 koht, (A. Baldin)- 12 koht, (A. Steinmiller)- 15koht
2005 Aasta preemia parim Juunior (Jelena Petrova)
2005 FINA MM Montreal (Aleksandr Baldin)
2005 (J.Petrova) 800vab- Eesti rekord, (A. Baldin) 100rin-Eesti rekord,
2005 märts (J. Petrova, A. Steinmiller) Baltimaade MV võitjad
15. jaanuaril 2004 Kultuurkapitali Aastapreemia (Dmitri Kapelin)
2004 ATEENA OLÜMPIAMÄNGUD (Jelena Petrova ja Aleksander Baldin)
juuli 2004 (Jelena Petrova) Euroopa juunioride MV(Portugal) 800vab-8 koht (olümpia norm)
Mai 2004 (Alesandr Baldin) Est. Rekord 200rin (olümpia norm)
2003 Parim Noortetreener (Dmitri Kapelin)
Detsember 2003 (J. Petrova) juunioride ja noorte rekord 800vab, Pohjamaade MV 1 koht -800vab,
Detsember 2003 (Taras Markin) 50lib- Eesti Juunioride Rekord
Juuli 2003 (Steinmiller, Petrova) Euroopa olumpiapaevad (Pariis, Prantsusmaa) finalistid
10.12.2003 LEN EM Dublin Ireland (Aleksandr Baldin) 50, 100, 200 Rinnuli
2002.Juuni (Aleksandr Baldin) 200rin Est. Rekord
2002.Märts. (Steinmiller, Petrova) Baltimaade MV võitjad